Slide1 background

GENTAŞ KİMYA

Slide1 background
Slide1 background


Gentaş Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş 13 Mart 2000 tarihinde Tuzla Boya ve Vernikçiler sitesinde faaliyete başlamıştır. 2003 yılında Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesinde yatırıma başlamış ve 2005 yılında yatırımını tamamlayarak yeni yerinde, kısa sürede büyüyerek sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.
1 Ocak 2005 tarihinden itibaren 7200 m² açık alan üzerine kurulu 3600 m² kapalı alanda üretim yapmakta olan işletme yıllık 115.000 TON/yıl Formaldehit üretimi ve 2011 yılında 80.000 TON/YIL reçine üretim kapasitesiyle Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesinde kendisine ait binada faaliyetine devam etmektedir. Üretimde kullandığı ana hammaddelerden olan Formaldehit’i kendi tesislerinde üretmekte, bu nedenle istediği kaliteye kolayca ulaşmaktadır.
Müşteri memnuniyeti odaklı,sürekli büyüyen ve gelişen,uluslararası markalarla rekabet edebilmeyi hedef edinmiş ,çevreye duyarlı ve ülkesine katkı sağlayan şirketler grubudur.
Kalite ve Hizmet Gentaş Kimya'nin temel taşıdır. Yasalara ve yönetmeliklere şartsız uymak,ürünü doğru zamanda doğru yere doğru kaliteyi siparişten teslimata,pazarlamadan muhasebeye kadar bir bütün olark benimseyip teknolojık yeniliklerle  de Türkiye ekonomisine ve ihracata katkıda bulunan uluslararası bir şirket haline gelmek.
©2017 - Gentaş Kimya. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi